درباره ما

داستان پویاساز

این داستان از زبان موسس مجموعه، جناب آقای مهندس جواد قاسمی روایت شده است . 

نقطه شروع و شکل گیری پویاساز برمیگردد به سال 1393 زمانی که من دانشجوی سال آخر رشته‌ی مهندسی فناوری اطلاعات بودم و به دنبال یادگیری مهارت‌های برنامه‌نویسی و طراحی سایت بودم. در آن سالها منابع آموزشی به زبان فارسی مثل الان زیاد نبود و از هر کسی حتی برنامه نویسان می‌پرسیدم که از چه منبعی، برنامه نویسی را بصورت حرفه‌ای یاد بگیرم، همگی سایت لیندا را معرفی می کردند که آموزش‌های بسیار خوبی داشت، اما به زبان انگلیسی.

در حین نگاه کردن این آموزش‌ها این ایده به ذهنم رسید تا با فارسی کردن این آموزش‌ها، این خلاء که در حوزه آموزش وجود دارد را پر کنم و شروع کردیم به راه اندازی دفتر و تجهیز استودیوی اختصای و تخصصی صدا و بصورت خیلی فشرده (روزی 13 تا 14 ساعت کار، در کنار دانشگاه) دوره‌های آموزشی را ابتدا ترجمه و سپس دوبله می‌کردیم، تا اینکه کم کم سایر شرکت‌ها که کیفیت دوبله‌های ما را دیده بودند، به ما سفارش تولید محتوا می‌دادند و به مرور استودیوی تصویر را نیز، راه اندازی کردیم و وارد دنیای تصویر هم شدیم . 

و امروز به بیش از 100 شرکت در سراسر کشور و حتی خارج از کشور سرویس‌های تولید محتوا می‌دهیم و خوشحالیم که تنها با حفظ کیفیت و بدون هیچ هزینه تبلیغاتی، توانسته‌ایم  به چنین جایگاهی در بین مشتریان خود برسیم.

مشاهده نمونه کارها

تیم ما

با تیم حرفه‌ای پویا‌ساز کار خود را انجام دهید

جواد قاسمی
مدیر مجموعه پویاساز
علی بهلگردی
گوینده و مجری
عاطفه قربانی
گوینده و مجری
علی خردپژوه
تصویر بردار و تدوینگر
فائزه جمالی
گوینده و نریتور
فاطمه چهکندی نژاد
طراح، گرافیست و تدوینگر
مصطفی رضایی
تدوینگر
فاطمه درکی
دوبلور و نریتور
محمدرضا مرصعی
گوینده و نریتور
محمد حسینی
گوینده و نریتور
یاسر سورگی
گوینده و نریتور
محسن کاهنی
گوینده و نریتور
علی زارعی
گوینده و نریتور
علی مهدی مالکی
دوبلور و نریتور

نظرات مشتریان ما

کار با تیم پویاساز و جناب مهندس قاسمی مدیریت مجموعه پویاساز، برای من تجربه بسیار خوبی بوده و هست و تمامی پروژه ها زودتر از موعد تعیین شده به من تحویل داده شد و فرآیند انتقال فایل‌ها نیز خیلی جالب بود که سرور اختصاصی برای این کار داشتند و فایل‌ها خیلی راحت و سریع در فضای اینترنت انتقال داده می‌شد که این مورد هم برام خیلی مفید بود.

محمد محمدی
مدیر آکادمی ترید لندز

من بیشتر از 6 سال هست که با مجموعه پویاساز و جناب قاسمی همکاری دارم و در طول این مدت بیش از 15 دوره آموزشی کار با نرم افزار هلو رو با کمک این مجموعه تولید کردیم. مهمترین علت همکاری بلند مدت بنده با این مجموعه به دلیل کیفیت، دقت و ریزه کاری های اعضای تیم پویاساز است،در حدی که خیلی از موارد رو که من مشکلی نداشتم ، چندین مرتبه اصلاح می‌کردند ، تا به خروجی نهایی با کیفیت برسیم. امیدوارم مثل همیشه موفق باشید.

مهندس رضا مرآتی
مدیر وبسایت شاپ هلو

بنده با تیم‌های تولید محتوای زیادی همکاری داشته ام، اما در چند ماه اخیر که با مجموعه پویاساز آشنا شده‌ام ، اکثر تولید محتواهای بنده مثل استوری موشن و غیره ، زحمتش با تیم پویاساز هست، چون هم به لحاظ کیفیت و هم هزینه ، بهترین انتخاب هستند.

بهمن خلیل نژاد
مدیر مجتمع فنی تهران (نمایندگی بیرجند)

من برای تولید محتوای پیج اینستاگرامم با مجموعه پویاساز همکاری کردم و کلیپ‌های نهایی بسیار جذاب و با کیفیت بودند. داخل استودیوی پرده سبز یه دستگاهی بود که اسمشو رو نمیدونم ، ولی کارش این بود که متون روی لنز دوربین حرکت می‌کرد و نیازی نبود متون رو حفظ کنم و می‌تونستم با نگاه کردن به دوربین ، متون رو با دستگاه بخونم. این دستگاه سرعت و کیفیت کار رو خیلی بالا برد و متشکرم از تیم پویاساز بخاطر داشتن تخصص و تجهیزات حرفه‌ای شون.

دکتر آزاده بخشی
مدیر عامل شرکت کارا توسعه ترویج
رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب